logo

Reklam Alanı
 • 01 Mar 2019 14:31 - Okunma Sayısı: 434 - Yorum Yaz (2)

  2 Madalya İle Mengen’e Döndüler

  2 Madalya İle Mengen’e Döndüler

  2 Madalya İle Döndüler

  2 Madalya İle Döndüler

  Haber: Gökhan Aksoy

  Mengen Belediye Spor Muay-Thai takımı Muay-thai Türkiye Şampiyonasına 4 sporcuyla katılarak İlçemize 2 madalya ile döndü. Turnuvada Eda Ergeldi ile Türkiye ikinciliği gümüş madalya, Ceren Yılmaz ile Türkiye üçüncülüğü bronz madalya kazandılar. Derece alan 2 sporcumuz Emf Cup’ta aldıkları dereceler ile milli takım seçmelerine katılma hakkı kazandılar. Turnuva dönüşü antrenör Ertan Akdoğan ve derece alan sporcular Eda Ergeldi ve Ceren Yılmaz Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut’u makamında ziyaret ettiler. Muaythai Takımını sevinç içerisinde karşılayan Başkan Bulut sporcuları ve antrenörlerini başarılarından dolayı tebrik etti ve çalışmalarını ve azimlerini devam ettirip daha büyük başarıları kovalayacakları inancında olduğunu dile getirerek ödüllerini takdim etti. Antrenör ve sporcular ise her zaman yanlarında duran, kendilerine güvenip desteklerini esirgemeyen Bulut’a teşekkür ederek Turnuva anısına hediye takdim ettiler.

  Olay Gündem

  #

  YORUM YAZ

  #

  2 Madalya İle Mengen’e Döndüler” Yazısı için Yorumlar

  1. Sporcu kızlarımız Eda Ergeldi ve Ceren Yılmaz ile onları yetiştiren değerli antrenörümüz Ertan Akdoğan beyi yürekten kutlar, başarılarının devamını dileriz. Desteklerini esirgemeyen belediye başkanımız Turhan Bulut beye ve tüm emeği geçenlere saygılar.

  2. Bu başarı hikayesinin arkasında,değerli sporcularımız ve saygı değer Ertan Hocamızın olduğu aşikar,bununla beraber ; Sayın Belediye Başkanımız Turhan BULUT’un gerek alt yapı gerekse manevi desteklerini görüyor ve kendisinin de bu başarının arkasında olduğunu n bilincinde olduğumu söylemek istiyorum.ALLAH, hepinizin de yolunu ve bahtını açık etsin…