logo

Reklam Alanı
 • 15 Nis 2019 18:56 - Okunma Sayısı: 581 - Yorum Yaz (0)

  MENGEN AŞÇILIK FESTİVALİNİN TARİHİ BELLİ OLDU

  MENGEN AŞÇILIK FESTİVALİNİN TARİHİ BELLİ OLDU

  MENGEN AŞÇILIK FESTİVALİNİN TARİHİ BELLİ OLDU

  34. Mengen Uluslararası Aşçılık ve Turizm Festivalimizin ilk toplantısı Mengen Belediye Başkanı ve Festival Düzenleme ve Yürütme Kurulu Başkanı Turhan Bulut’un başkanlığında Belediye Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
  Toplantıya Kaymakamlık Makamı Temsilcisi ve Mengen Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Abdurrahman Elarslan, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Temsilcisi Zekiye Tütüncü Aydın, Belediye Encümeni Temsilcisi Ferhat Şentürk, Belediye Meclisi Temsilcisi Tamer Öksüz, AİBÜ Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Temsilcisi Öğretim Görevlisi Osman Çavuş, Esnaf ve Sanatkarlar odası temsilcisi Sibel Çetinkaya, TAŞPAKON Başkanı Gökhan Tufan, Mengen Aşçılık ve Turizm Derneği Başkanı Bilal Cantürk, ULAF Başkanı Melik Altundağ katıldı.

   


   

  Toplantıda her geçen yıl kalitesi bir üst seviyeye çıkarak Türkiye ve Dünyada daha çok duyulup daha çok ses getiren Festivalimiz ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. 34. Festivalimizi geniş kapsamlı ve katılımlı gerçekleştirmek için çalışmalarını başlattıklarını açıklayan Festival Düzenleme ve Yürütme Kurulu

  Bolu Express


  #

  YORUM YAZ