logo

Reklam Alanı
 • 11 Nis 2019 11:32 - Okunma Sayısı: 363 - Yorum Yaz (0)

  Belediye’de Kurumsallaşma Başlıyor

  Belediye’de Kurumsallaşma Başlıyor

  Kurumsallaşma yönünde ilk adımlar atılıyor

  BELEDİYEDE BASIN SÖZCÜSÜ DÖNEMİ BAŞLIYOR

  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yakın zaman içerisinde Belediye Başkanlığı Sözcüsü’nün göreve başlayarak haftanın belirlenen bir günü kamuoyunun aydınlatılması için belediyenin çalışmalarını anlatarak, basın mensuplarının sorularını cevaplayacak.

  Haber: Erol DEĞİRMENCİ

  31 Mart mahalli ve idari seçimleri kazanarak Bolu’nun yeni Belediye Başkanı olan Tanju Özcan çalışmalarını sürdürüyor. Belediyede yeni bir yapılanma yapan Başkan Tanju Özcan seçim sürecinde de söylediği gibi kurumsal bir belediye için adımlar atmaya başladı.

  Bolu Belediye Meclisi Nisan Ayı ilk oturumunda konuşan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan kurumsallaşmada ilk adımların atılması ve kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi açısından Bolu Belediye Başkanlığı Basın Sözcüsü olarak bir kişinin atanarak göreve başlayacağını duyurdu.

  “ŞEFFAFLIK VE KAMUOYUNU BİLGİLENDİRME AÇISINDAN BU ÖNEMLİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM”

  Başkan Özcan yaptığı açıklamada bu uygulamanın şeffaflık ve kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi açısından önemli olduğunun altını çizerek, “Önümüzdeki günlerde bir uygulamaya daha geçeceğiz. Belediye başkanlığı sözcüsü olacak. Haftada bir belediyenin çalışmaları ile ilgili kamuoyunu bilgilendirecek. Komisyon çalışmaları, encümen çalışmaları, belediyemizin yapacağı sosyal kültürel etkinlikleri kamuoyuna bildirmek üzere bir arkadaşımızı tanıtacağız. Zaten son zamanlarda bu yapılan uygulama kurumsallığın gereği. Zaten biliyorsunuz Genelkurmay Başkanlığı da bu uygulamaya geçti. Şeffaflık ve kamuoyunu bilgilendirme açısından bu önemli diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

  Bolu Takip

  #

  YORUM YAZ