logo

Reklam Alanı
 • 20 Oca 2014 20:25 - Okunma Sayısı: 494 - Yorum Yaz (3)

  Bolulular Ataşehir de toplandı(mengen.gen.tr özel haber)

  Bolulular Ataşehir de toplandı(mengen.gen.tr özel haber)

   

  Mustafa Sarıgül ve Battal İlgezdi, “Memleket Havaları-Bolu” etkinliğine katıldı.
  Ataşehir Bolulular Derneği Zübeyde Hanım Öğretmen Evinde buluştu.Ataşehir Belediyesi ve Bolulular Derneğinin ortaklaşa düzenlediği geceye Sanatçılar Ömer Faruk Bostan, Bolulu Ömer Öztekin, Kıbrıscık yöresel halk oyunları ekibi ve Bolu davul zurna ekibi katıldı. Salonu dolduran kalabalık misafirlere Anadolunun bölgede yaşayan dernekleride destek verdiler. Gecenin sürprizi ise siyaset dünyasından geldi.Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül ile Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Ataşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Memleket Havaları-Bolu” etkinliğine katıldı. Bolu Belediye Başkan yardımcısı Emine Davarcıoğlu,GHP İstanbul milletvekili Faik Tunay da katılımcılar arasında idi.Salonda bulunanlar heyecanla coşkularını dile getirdiler.
  Gecede Yeniçağa Aşçılık Derneği yemek standı açtı aşçılar ilçelerini tanıtıp Bolu’yu temsil ettiler.Yöresel gıda standları açıldı.Gecenin bir bölümünde ise misafirlere ikram yapıldı.

  Etkinlikte yaptığı konuşmada yerel seçimlere çok az bir zaman kaldığına değinen Mustafa Sarıgül, yerel seçimlerden sonra Türkiye’nin yüzünün güleceğini, refaha ve huzura kavuşacağını söyledi. Sarıgül, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra İstanbul’da talana ve soyguna son vereceklerini, İstanbul’un tarihi dokusuna uygun çalışmalar yapılacağının altını çizdi.

   

  #

  YORUM YAZ

  #

  Bolulular Ataşehir de toplandı(mengen.gen.tr özel haber)” Yazısı için Yorumlar

  1. murat bozkurt dedi ki:

   çok güzel bir akşamdı etkinliğe çok yoğunluk vardı her ilden insanlar vardı ben o akşam çok memnun kaldım beni o akşam mutlu eden ne yoğun ilgi nede sanatcılardı beni o akşam mutlu eden çok sevdiğim insanı görmekti o kişide benim gibi sevilen insan foto varlık
   (HÜSEYİN VARLIK) dı

  2. murat bozkurt dedi ki:

   bolu insanı sıcak kanlıdır aynı ömer öztekin gibi o akşam gelen misafirlere yanlarına gidip tek tek hoş geldin deyip tokalaştı