logo

Reklam Alanı
 • 16 Mar 2019 16:23 - Okunma Sayısı: 401 - Yorum Yaz (0)

  “BOLU’YU GASTRONOMİ MERKEZİ YAPACAĞIZ”

  “BOLU’YU GASTRONOMİ MERKEZİ YAPACAĞIZ”

  “BOLU’YU GASTRONOMİ MERKEZİ YAPACAĞIZ”

  Cumhur İttifakı Adayı Fatih Metin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ile birlikte 5. Bolu Uluslararası Mutfak Günleri kapsamında kent meydanında kurulan yarışma alanı ziyaret etti.

  14 farklı ülkeden gelen 400 yarışmacının hünerlerini sergilediği yarışma alanında stantları gezen Fatih Metin, yarışmacılardan ve vatandaşlardan destek gördü. Kıyasıya lezzetli rekabetlerin yaşandığı stantlarda Metin, yarışmacılarla sohbet ederek başarılar diledi.

  AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, daha sonra 5. Bolu Uluslararası Mutfak Günleri kapsamında jüri üyeleri ile düzenlenen yemekte bir araya geldi.

  YENİ ZELANDA’DA ÖLENLER İÇİN GIYABİ CENAZE NAMAZI KILINDIYENİ ZELANDA’DA ÖLENLER İÇİN GIYABİ CENAZE NAMAZI KILINDI

  Burada konuşan Metin, Bolu’nun Gastronomi Merkezi olma hedeflerinden bahsederek, “Bolu’yu Türkiye’nin ve dünyanın Gastronomi Merkezi yapma hedefiyle yola çıktık. İnşallah Allah nasip ederse önümüzdeki dönem içerisinde özellikle turizm alt yapısını güçlendirdikten sonra Bolu’ya bir Gastronomi Merkezi kuracağız. Bu Gastronomi Merkezi adeta bir yemek laboratuarı gibi çalışacak ve Türkiye’nin her yerinden, özellikle İstanbul’dan ve Ankara’dan insanlar sırf yemek yemek Bolu’ya için gelecek.” dedi.

  Köroğlu Gazetesi

  #

  YORUM YAZ