logo

Reklam Alanı
 • 03 Nis 2018 19:14 - Okunma Sayısı: 282 - Yorum Yaz (0)

  Dünya Şampiyonu Ceren’den ziyaret

  Dünya Şampiyonu Ceren’den ziyaret

  Dünya Şampiyonu Ceren’den ziyaret

  2017 yılında Bayanlar Muaythai Dünya Şampiyonu olan, 3 Avrupa Şampiyonluğu ve Altın Kemeri bulunan Bolulu başarılı sporcu Ceren Yılmaz, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı ziyaret etti.

   

  1-8 Ağustos tarihlerinde Tayland’da yapılacak olan Muaythai Dünya Şampiyonası’nda Milli Takım sporcusu olarak 48 kilo genç bayanlar kategorisinde Türkiye’yi temsil edecek olan Bolulu Ceren Yılmaz ve Antrenörü Ertan Akdoğan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarete Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Şahin Ertem ve Bolu Belediye Meclis üyesi Erdem Yılmaz da katıldı. 2017 yılında Bayanlar Muaythai Dünya Şampiyonu olan, 3 Avrupa Şampiyonluğu ve Altın Kemeri bulunan Bolulu başarılı sporcu Ceren Yılmaz’ın ziyaretinden dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

  “Ceren’in başarısı inanılmaz bir başarı”

  “Bolu küçük bir yer olmasına rağmen hangi branşta olursa olsun iyi bir eğitici gelir de yanına da bu işi seven öğrenci bulabilirse çok büyük başarılara imza atıyor. Geçmişte atıcılık, jimnastik, güreş ve voleybol da önemli başarılara imza attık. Bugün ise geçtiğimiz ay hokey takımımız Avrupa şampiyonu oldu. Bugün burada ziyaretimize gelen kızımız ise 1 kere dünya şampiyonu olmuş, 3 kere Avrupa şampiyonu olmuş altın kemeri bulunan ve 1-8 Ağustos da Tayland’da gerçekleştirilecek olan dünya şampiyonasında Türkiye’yi Bolu’yu temsil edecek. Ceren’in bu başarısı inanılmaz bir başarıdır. İnşallah ikinci kez dünya şampiyonu olarak bizlerin göğsünü kabartır. Onu yetiştirenlerden Allah razı olsun ve başarıları artarak devam etsin. Biz sizin her zaman yanınızdayız daha büyük başarılara imza atmanız için elimizden geleni yapmaya hazırız” Başkan Yılmaz konuşmasının ardından başarılı sporcu Ceren Yılmaz ve antrenörü Ertan Akdoğan’a çiçek ve hediyeler takdim etti.

  Takip Gazetesi

  #

  YORUM YAZ