logo

Reklam Alanı
 • 18 Nis 2019 16:46 - Okunma Sayısı: 396 - Yorum Yaz (0)

  Eğitimciler Avrupa’dan Döndü

  Eğitimciler Avrupa’dan Döndü

  Yurt Dışı Eğitim Programına Katılan İdareci ve Öğretmenlerimiz Avrupadan Döndüler

   

  Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personel Hareketliliği kapsamında 2018 yılı teklif çağrısı döneminde kabul listesinde yer alan 2018-1-TR01-KA102-054409 numaralı “İstihdam Odaklı Mesleki Eğitim” adlı proje kapsamında, projenin eğitim faaliyetleri 31.03.2019-13.04.2019 tarihleri arasında Çekya’nın Başkenti Prag’da gerçekleştirildi.

  Çekya’da proje deneyimi fırsatını yaşayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci deneyimlerini Müdürlüğümüz web sitesi editörü Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Murat Kayar’a anlattı.

  İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci proje deneyiminin Avrupa’da  almalarının, farklı tecrübeler kazanmalarına ve  başarılı bir meslek hayatı geçirmeleri için çok önemli olduğunu belirtti.

  Projeye Mengen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden, Proje Koordinatörü İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci, Mengen Aşcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Muhammet Anbarcı, Bolu Abant İzzet Baysal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinden Yılmaz Demir, Gerede Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Zeynel Acizoğlu, Yeniçağa Aşcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Kısmet Büyükboğa katıldı.

  #

  YORUM YAZ