logo

Reklam Alanı
 • 17 Kas 2018 19:08 - Okunma Sayısı: 666 - Yorum Yaz (0)

   Feyzi Dursun AK Parti’den Aday Adayı

   Feyzi Dursun AK Parti’den Aday Adayı

    Feyzi Dursun AK Parti’den Aday Adayı     

  Değerli ve kıymetli kardeşlerim, saygıdeğer hemşerilerim,

  Mengen İlçemizde İçinizde yaşayan ve aynı havayı soluyan bir kardeşiniz, hemşeriniz olarak 2019 Mart Yerel seçimlerinde “Adalet ve Kalkınma Partisi Mengen Belediye Başkan Aday Adaylığına” bugün başvuru yapmış bulunuyorum.

  Siz değerli hemşerilerimin çoğunluğu şahsımı tanımış olsalarda, tanımayan hemşerilerimiz için, kendi özgeçmişim hakkında bilgilendirme yapmak istiyorum.

  Mengen ilçemizde, 1961 yılında, Beşler Mahallesinde doğup büyüyen bir kardeşiniz olarak; İlk öğrenimimi Mengen Cumhuriyet İlköğretim Okulunda, Orta öğrenimimi Mengen Orta Okulunda ve Lise öğrenimimi de yine Mengen’de devam ederek 1978 yılında Mengen Lisesinden mezun oldum.

  1982 yılında Vatani Görevim olan Askerlik hizmetimi tamamladım.

  1982 Aralık ayında evlendim. İki oğlumdan büyüğü Türk Silahlı Kuvvetlerinde “Kara Havacı Teknisyen Astsubay” olarak görev yapmakta diğer oğlum “Mengen Gentaş A. Ş” de işçi olarak çalışmaktadır.

  Mengen Belediyesinde 1983 yılında ilk memuriyet görevine başlayarak ve bir yıllık süre sonunda da, yine Mengen’de T.C.Ziraat Bankasına memur unvanı ile geçiş yaptım.

  1995 yılında Bolu TC Ziraat Bankasına tayin oldum.

  Bankadaki çalışma sürecimde hem işimi ve hem de yüksek eğitimimi birlikte sürdürerek “Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi dört yıl süreli Lisans bölümünü” 1992 yılında başarı ile tamamladım.

  Bankacılık Sektöründe memuriyetten başlayarak ve yönetim kadrolarında Muhasebe, Finans ve makro düzeyde, ekonomi dallarında, yeterince eğitimler alarak bilgi ve yetenek düzeyinde kendimizi geliştirerek, üst ünvanlar da, görev almanın heyecanı ile on yılı aşkın farklı şubelerimizde, Şube Müdürü olarak başarılı hizmetler verdim.

  2010 yılı Mart ayında, Safranbolu Ziraat Bankası Müdürü iken, isteğim üzerine emekli oldum.

  Emeklilik kararı sonrası, doğup büyüdüğüm İlçem olan Mengene yerleştim. Bankacılık sektöründeki kazanımlarım olan bilgi, tecrübe ve deneyimlerim ile, ilçeme faydalı olabilmeyi düşünerekten Mengen Belediyemizde, 2010 yılı Nisan ayında Yönetici kadrosuna, Müdür unvanı ile Mali Hizmetler Müdürü olarak göreve başladım.

  19.03.2018 tarihinde Mengen Belediyesindeki görevimden isteğim üzerine ayrıldım.

  Mengen Belediyemizde görevde bulunduğum sekiz yıllık süreçte, gerek Mali Hizmetler Müdürlüğü ve gerekse Emlak İstimlak Müdürlüğü birimlerinde Müdür unvanı ile görev de bulunan bir kardeşiniz olarak, Mengen Belediyemizin İdari yapısını, mevzuatını ve içinizde yaşayan aynı havayı soluyan, İlçemizin sorunlarını çok iyi bilen ve aynı zamanda da çözümlerine de vakıf olan bir kardeşiniz olarak, gerek banka çalışma hayatımızda edindiğimiz (Finansal Okuryazarlık) finansal, muhasebe ve ekonomi konularındaki bilgi, yetenek, deneyim ve tecrübemiz ve yine,

  Mengen Belediyemizde görevde bulunduğum sekiz yıllık çalışma hayatımda, Yerel Yönetimlerin yapısını ve çalışma sürecini de öğrenmiş bulunuyorum.

  Tüm bu deneyim ve tecrübelerimiz ışığında; halkımızın inançlarının, değerlerinin, yaşam koşullarının, beklentilerinin, ihtiyaçlarının farkında olan bir kardeşiniz olarak Adil, Adaletli ve Dürüstçe ve sözde değil uygulamaların her aşamasında,
  hesap verilebilir Şeffaf bir belediyecilik yönetim anlayışı ile “amacımızın hizmet olduğunu” ve gelecek makamın ne olursa olsun bunu unutmadan, “samimiyetle” halkımıza hizmet vererek, İlçemizi gelişmiş, kalkınmış ve büyümüş ilçeler seviyesine, taşıyacağımıza olan inancım ve kendime olan özgüvenim tamdır.

  Gerek aday adayı olduğum “siyasi partimi” gerekse de, güzide İlçemin bizlere emaneti olacak “Mengen Belediyesi” ni en üst düzeyde onurlu bir şekilde temsil edileceğinden kuşkunuz olmasın.

  Aday adayı olduğum partimin yetkili organları tarafından, aday olarak gösterilmem halinde vede Rabbim bu görevi, makamı bizlere nasip eder ise, Mengenli hemşerilerim olarak şunu bilmenizi isterim ki, “Emanetiniz Ehil Ellerdedir.”

  Siz değerli kardeşlerimle, hemşerilerimle birlikte el ele, gönül gönüle ilişkilerimizde “samimiyet” kokan huzurlu bir ortamda, doğruluk ve dürüstlükten asla şaşmayan, insanlarımızı ayırt etmeden her birine eşit ve adaletli bir hizmet verme anlayışı ile ilçeme hizmet etmeye hazır olduğumu belirtmek istiyorum.

  Siz değerli hemşerilerimizin destek ve dualarını bekler
  Sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

  Feyzi Dursun
  Beşler Mahallesi Dursun Sokak No:04 Daire:01
  Mengen
  Cep Tel: 0506 168 4550
  E-Posta: feyzidursun@yandex.com
  Web Site: www.feyzidursun.com

  Twitter : @feyzi_1961
  İnstigram : dursun.feyzi

  #

  YORUM YAZ