logo

Reklam Alanı
 • 15 Nis 2019 10:06 - Okunma Sayısı: 593 - Yorum Yaz (1)

  İLÇEMİZDEN GENÇ YETENEKLER – ZEYNEP ve YİĞİT EROĞLU

  İLÇEMİZDEN GENÇ YETENEKLER – ZEYNEP ve YİĞİT EROĞLU

  Mengen’den yetişen 2009 doğumlu Zeynep EROĞLU ve abisi 2005 doğumlu Yiğit EROĞLU Ankara Büyükşehir Belediyesi EGOSPOR Kulübü’nde Karate eğitimi alarak müsabakalara katılmaktadır.

  Genç yeteneğimiz Zeynep (10), yaklaşık 1,5 yıl içerisinde Mavi kuşağa ulaştı ve  son 3 ayda katıldığı müsabakalarda madalya almaya hak hazandı.

  2 Şubat 2019 tarihinde Başkent Karate Liginde 15 ilin katılımı ile düzenlenen müsabakada ve 4 Mart 2019 tarihinde Okullar arası müsabakada 3. olarak birer Bronz Madalya aldı.

  Mengen.Gen.TR ailesi olarak genç yeteneklerimize başarılarının devamını diliyor, isimlerini spor tarihine yazdırmalarını diliyoruz.

  #

  YORUM YAZ

  #

  İLÇEMİZDEN GENÇ YETENEKLER – ZEYNEP ve YİĞİT EROĞLU” Yazısı için Yorumlar

  1. sevgili torunlarımın azim ve mücadele ruhu ile daha nice başarılara ulaşmalarını yürekten diler, kendilerini tebrik ederim. ayrıca onların yetişmesinde büyük emek veren antrenörleri adnan hocamıza teşekkür eder buradan selamlarımı iletirim. ayrıca spora yollarını açan eğitim veren desteklerini esirgemeyen büyükşehir belediyesine ve ego spor kulübüne saygılarımızı sunarız.emeği geçen herkese teşekkürler. sağolun.