logo

Reklam Alanı
 • 17 Eyl 2013 3:30 - Okunma Sayısı: 2.337 - Yorum Yaz (3)

  İletişim


   

  Yayın Müdürü
  Hüseyin VARLIK
  foto_varlik@hotmail.com
  Editörler 
  Varol VARLIK
  Ahmet KORKMAZ
  Murat Serdar KAYAR
  Furkan ÖZDEMİR
  Yazılım
  Murat Serdar KAYAR
  (Tel: 0 374 356 12 65)
  (Cep: 0 537 304 76 84)

  Reklam
  Reklam Vermek İçin Telefonla veya Mail Yoluyla Ulaşınız.

   

  #

  YORUM YAZ

  #

  İletişim” Yazısı için Yorumlar

  1. ŞÜKRAN KESKİN dedi ki:

   MERHABALAR. Sizden bir konuda yardım istiyorum.Köyde satılık bi İneği miz var.Siteniz de yayınlamak istıyoruz. Mümkünmü.Eğer olursa da hangi sartlarda. Tesekkurler.

   • foto dedi ki:

    Selamlarımı yolluyorum.İneginizin fotoğrafını özelliklerini yazıp foto_varlik@hotmail.com adresine gönderin.100 LİRA YAYIN BEDELİ VAR 15 GÜN SÜRELİDİR.Haberlerle berabber ana sayfada yayına alırız.Tabi iletişim için telefon numaranızda gerekli.Alıcı ile satıcı görüşebilir.Biz sadece yayına alıyoruz.

  2. Merhaba,
   İnternet haberciliğine yeni bir boyut kazandırmak, şehir ve ilçelerimizin haber sitelerinin daha çok ziyaretçi almasına katkı sunmak amacıyla yayına başlayan http://www.yerelplatform.com ailesi olarak size çözüm ortaklığı öneriyoruz.

   Önce http://www.yerelplatform.com‘dan söz edelim.

   Web sitemizi incelediğinizde göreceğiniz üzere, Türkiye’nin şehirlerini, ilçelerini, köy ve mahallelerini, cadde ve sokaklarını kapsayan bir haberciliği önemsiyoruz. Siz çözüm ortaklarımızın desteğiyle haberi kaynağından aktarmak istiyoruz.

   Şehirlerimizde, ilçelerimizde, köy ve mahallelerimizde güncel haberlerin yanı sıra acı ve tatlı günleri, duyuru ve etkinlikleri paylaşmak istiyoruz.

   Bugün doğanlar, evlenenler, vefat edenler kategorilerinde, köy ve mahallelerimize kadar günün acı ve tatlı anlarını,
   Kan aranıyor kategorisinde, şehir, ilçe, köy ve mahallelerimizin kan anonslarını,
   Köy, mahalle kategorisinde, köy ve mahallelerimizin haberlerinin yanı sıra tanıtımına yönelik tarihini, kültürünü, üretimini, yönetimini,
   Sivil toplum kategorisinde, sivil toplum kuruluşlarının etkinliklerini, tanıtımını,
   Biyografi kategorisinde, köy ve mahallelerimize kadar önemli isimlerin biyografisini,
   ‘En’ler kategorisinde, şehir, ilçe, köy ve mahallelerimizin ‘En’lerini,
   Ve diğer kategorilerde ilgili haber ve bilgiyi paylaşmak istiyoruz.

   Biz Kimiz?

   Yerel Platform ailesini bir grup meslektaş olarak ifade edebiliriz. Amacımız, meslektaşlarımızı çözüm ortağımız yaparak birlikte güçlenmek.

   Habere Bakış Açımız

   Haberi kaynağından objektif olarak yansıtmak istiyoruz. Bunu da ancak her şehir, ilçe, köy ve mahallelerimizdeki haber siteleri ile kolektif olarak gerçekleştirebileceğimize inanıyoruz.

   Çözüm Ortaklığı Önerimiz

   Yayın hayatına yeni başlayan http://www.yerelplatform.com‘da emek hırsızlığı yapmadan, haberlerin devamında haberi almış olduğumuz yerel yayının linkini veriyoruz. Böylece haberin kaynağında ziyaret edilmesini önemsiyoruz.

   Çözüm ortağımız olan yayın kuruluşlarına haberlerinin kısa bir bölümünü http://www.yerelplatform.com‘a ekleyerek kendi sitelerine link vermelerini öneriyoruz.

   Gelir Kaynaklarımız ve Paylaşım Şeklimiz

   http://www.yerelplatform.com‘un şehir, ilçe, köy ve mahalle sayfalarında, her yerelliğin reklam alanları o yerelliğe ait olması koşuluyla sınırsız reklam alanı bulunmaktadır.

   Çözüm ortağımız olan yayın kuruluşu şehrinde, ilçesinde, köy ve mahallesinde mevcut haber sitesine almış olduğu reklamı http://www.yerelplatform.com da da yayınlanması koşuluyla çalışma yapmasını ve http://www.yerelplatform.com için alınan ücreti paylaşmayı öneriyoruz.

   Özetle;
   Yazılımı tamamlanmak üzere olan, Mayıs ayı sonunda İOS ve Android uygulamaları da yayına başlayacak olan http://www.yerelplatform.com‘un çözüm ortaklığı önerimizi değerlendirmenizi rica ediyoruz.

   Birlikte başlamak ve birlikte başarmak umuduyla, ilginize teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

   İsmail Demirtaş
   05538728413
   info@yerelplatform.com

   http://www.yerelplatform.com BİZZZ MEDİA kuruluşudur.