TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Bu yıl 1.sini gerçekleştirdiğimiz Mengen Yöresel Tatlar ve Giyim Kültürü şenliginin ardından Kaymakam Hasan GÜNAYDIN’ı ziyaret ettik.

 Yemek kitabı yazarı ve aşçıbaşı İsmail KARATAŞ, Mengen.gen.tr internet gazetesi sahibi Hüseyin VARLIK, Muhtarlar Derneği Başkanı Ali YİĞİT ve Konak Köyü Muhtarı Nevzat EFE Kaymakam Hasan GÜNAYDIN’ı makamında ziyarette bir araya geldiler. Şenlige verdiği maddi ve manevi destekler için teşekkür eden ziyaretçi gruba Kaymakam GÜNAYDIN şenlik başarılı oldu amacınıza ulaştınız dedi ve bazı konularda görüş ve önerilerini belirtti.

   Tafed Bas.yar.Mad.Onursal Bas. İsmail Karataş :
Mengen Yöresel Tatlar ve Giyim Kültür Şenliğin’e Emeği geçen Aynı zamanda Yürütme kurulu üyesi  Foto Hüseyin Varlık ,Muhtarlar Dernek Başkanı Sayın Ali Yiğit’e Bizlere Desteklerini esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Hasan Gunaydın’a, Her an Yanımızda olan Konak Köyü Muhtarı Sayın Nevzat Efe’ye Sonsuz teşekkürler sağolun Mengene yaptığınız Katkılar Unutulmayacaktır dedi.Ardından şenligin 2.sinin daha iyi olması için uğraş vereceklerini belirtti.