logo

Reklam Alanı
 • 10 Haz 2019 22:16 - Okunma Sayısı: 336 - Yorum Yaz (0)

  KIBRISCIK’TA FESTİVAL COŞKUSU

  KIBRISCIK’TA FESTİVAL COŞKUSU

  KIBRISCIK’TA FESTİVAL COŞKUSU

   KIBRISCIK’TA FESTİVAL COŞKUSU

   Kıbrıscık’ın geleneksel Karagöl Festivalinin 28’incisi geçtiğimiz hafta düzenlendi. Renkli görüntülere sahne olan festivalin ünlü konukları da vardı.

  Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kıbrıscık Karagöl Festivali yoğun ilgi gördü. Festivalin ilk gün programına Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP Bolu örgütleri, İyi Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş, Kıbrıscık Belediye Başkanı Emin Tekemen, protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, çevre illerde yaşayan Kıbrıscıklılar ve vatandaşlar katıldı.

  Oldukça renkli görüntülere sahne olan 28’inci Karagöl Festivaline, Ünlü Oyuncu Mehtap Bayri de katıldı. Baba ocağı olan Kıbrıscık’a oyuncu arkadaşları ile katılan Bayri, sosyal medya hesaplarından ilçe ile ilgili paylaşımlarda bulunarak, Kıbrıscık’ın da tanıtımına katkı sağladı.

  Osman Irmaklı, Hasan Fehmi Ayhan, Ömer Öztekin, Ömer Faruk Bostan’ın da şarkılarıyla destek verdiği festivalle ilgili konuşan Kıbrıscık Belediye Başkanı Emin Tekemen, festivalin önümüzdeki yıllarda da süreceğini söyledi.

  Köroğlu gazetesi

  #

  YORUM YAZ