logo

Reklam Alanı
 • 18 Şub 2015 12:00 - Okunma Sayısı: 1.121 - Yorum Yaz (1)

  Köprübaşı Barajında avcılara ceza yağdı

  Köprübaşı Barajında avcılara ceza yağdı

  Köprübaşı Baraj Gölü denetlendi

  Mengen Gökçesu Beldesi Köprübaşı Baraj Gölünde yapılan denetimde ağ ile avcılık yaptığı tespit edilen bir kişiye 1055 TL, amatör su ürünleri avcılığına aykırılığı tespit edilen 2 kişiye de kişi başı 310 TL idari para cezası uygulandı.

  Mengen Gökçesu Beldesi Köprübaşı Baraj Gölünde İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şubesine bağlı teknik personel, İl Jandarma Komutanlığı Çevre Tim Komutanlığına bağlı ekipler ve Gökçesu Jandarma Karakoluna bağlı personelin katılımı ile göl çevresinde geniş çaplı denetim yapıldı. Yapılan denetim ve operasyonlar neticesinde ağ ile avcılık yaptığı tespit edilen bir kişiye 1055 TL, amatör su ürünleri avcılığına aykırılığı tespit edilen 2 kişiye de kişi başı 310 TL idari para cezası uygulandı. Toplamda 1675 TL idari para cezası uygulandığı belirtildi. Denetimler esnasında vatandaşlar uymaları gereken kurallar doğrultusunda bilgilendirilerek denetimlerin aralıksız devam edeceği ifade edildi.

  #

  YORUM YAZ

  #

  Köprübaşı Barajında avcılara ceza yağdı” Yazısı için Yorumlar

  1. Musa AKKAYA dedi ki:

   Devrek ‘te Mengen Balığı diye Sokaklarda resmen Balık pazarları kurulmakta Jandarmanın duyarlı olması sevindirici olup devamını dilerim