logo

Reklam Alanı
 • 15 Eki 2018 8:01 - Okunma Sayısı: 952 - Yorum Yaz (2)

  LÜTFEN ANILARINIZLA BERABER ÇÖPLERİNİZİ GÖTÜRÜN

  LÜTFEN ANILARINIZLA BERABER ÇÖPLERİNİZİ GÖTÜRÜN

  Doğa kirliliği bizleri sokakta yürüyemez hale getirdi.Topragın yeşile,insanın yemeğe doyduğu doga harikası MENGEN sloganımızın hakkını veremiyoruz.Doğa kirliliğini gördükçe utanıyoruz.Piknik Alanları, haftanın ve günün yorgunluğunu üzerimizden atmak için kaçtığımız bir yer. Genellikle hafta sonları ailemizle gittiğimiz, mangalları yaktığımız piknik alanları maalesef çöpten ve düzensizlikten geçilmiyor.Sadece Mengen’in önemli bir piknik ve seyir yeri olan tepede tesbit ettiğimiz fotoğrafları sizlere sunuyoruz.Mengen’in doğa kirliliği otlarla çevrilmiş olan alanlarda daha çok gizleniyor.Tabi karayolları kenarında biriken çöpler ülkemizin en büyük sorunu olarak karşımıza çıkyor.

  Dogal güzelliklerimiz Çöp ve Pislik içinde

  Piknik alanına gidenler, ortamın çöp ve pislik içinde olmasından dolayı çok büyük sıkıntı ve şaşkınlık yaşıyorlar. Yıllardır her kesimden insanın, özellikle hafta sonları uğrak yeri olan Piknik Alanlarımızda, etrafa atılan çöplerden geçilmiyor. Çoğu ailenin ve piknikçilerin yemek artıklarını, şişeleri, hatta piknik malzemelerini etrafa saçmaları yüzünden doğa harikası MENGEN, Moloz çöplüğünü andırır hale geldi. Piknik Alanı’nın çöplerle dolu olması gelenleri isyan ettirdi.Lütfen anılarınızla beraber çöplerinizde götürün.
  H.V

   

  #

  YORUM YAZ

  #

  LÜTFEN ANILARINIZLA BERABER ÇÖPLERİNİZİ GÖTÜRÜN” Yazısı için Yorumlar

  1. bolmen dedi ki:

   sayın yetkililer yeşil mengen imiz de içki satışları yasal olarak
   yasaklansın birde böyle deneyelim.

  2. ercan dedi ki:

   sanki sadece içenler yapıyor öylemi bunun içeni içmeyeni yok toplum bu bilinçte Japonlar içmiyor mu ama bir tek pislik bırakmadıkları gibi başkasının bıraktıklarını da temizleyip gidiyorlar