logo

Reklam Alanı
 • 14 May 2019 13:02 - Okunma Sayısı: 590 - Yorum Yaz (0)

  Makedonya Ekibi Yurda Döndü

  Makedonya Ekibi Yurda Döndü

   Makedonya Ekibi Yurda Döndü

  Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personel Hareketliliği kapsamında 2018 yılı teklif çağrısı döneminde kabul listesinde yer alan 2018-1-TR01-KA102-054409 numaralı “İstihdam Odaklı Mesleki Eğitim” adlı projenin ikinci etabı Kuzey Makedonya Cumhuriyeti’nin başkenti Üsküp’te gerçekleştirildi.

  Kuzey Makedonya Cumhuriyetinde proje deneyimi fırsatını yaşayan Proje Koordinatörü Mengen Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Bahire Gürgör, deneyimlerini Müdürlüğümüz web sitesi editörü Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Murat Kayar’a anlattı.

  Gürgör, proje deneyiminin Avrupa’da  almalarının, farklı tecrübeler kazanmalarına ve  başarılı bir meslek hayatı geçirmeleri için çok önemli olduğunu belirtti.

  Projeye Mengen Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Bahire Gürgör, Mengen Aşcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Gökhan Gökdemir, Bolu Abant İzzet Baysal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinden Vildan Toplafakıoğlu, Gerede Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Özhan Ceylanlı, Yeniçağa Aşcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Arif Cengil katıldı.

  #

  YORUM YAZ