logo

Reklam Alanı
 • 13 Mar 2018 17:04 - Okunma Sayısı: 395 - Yorum Yaz (0)

  Mengen Esnafından Eğitime Destek

  Mengen Esnafından Eğitime Destek

   

  Mengen Esnafından Eğitime Destek

  Mengen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü Münasebetiyle ilkokullar arası resim, şiir, kompozisyon yarışmalarında dereceye giren ve 12 Mart İstiklal Marşı´nı güzel okuyan öğrencilere Mengen esnaflarından Turan Orman Ürünleri ve Mengen Lezzet ödüllendirildi.

  Yarışmalarda dereceye giren öğrencileri ödülleri Turan Orman Ürünleri şirket sahibi Vural Turan tarafından karşılandı. Ödül alan öğrenci ve öğretmenlere Mengen Lezzet Dünyası tarafından yemek verildi.

  12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü Münasebetiyle ilkokullar arası resim, şiir, kompozisyon yarışmalarında dereceye giren aynı zamanda 12 Mart İstiklal Marşı´nı güzel okuyan öğrencilere destek veren ve sponsor olan öncelikle Kaymakamımız Hasan Günaydın´a, ilçemizin güzide esnaflarından Turan Orman Ürünleri şirket sahibi Vural Turan´a, Mengen Lezzet Dünyası sahibi ve yöneticisi Selçuk Albaş ve Tuncay Yeler´e İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci ayrı ayrı teşekkür etti.

   

  #

  YORUM YAZ