logo

Reklam Alanı
 • 20 Eyl 2019 17:45 - Okunma Sayısı: 207 - Yorum Yaz (0)

  Mengen İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

  Mengen İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü

  11 Ekim 2019 Cuma Günü Bursa Tarım Fuarına araç kaldırılacaktır…

  Detaylı bilgi ve kayıt için İlçe Müdürlüğümüze müracaat edebilirsiniz…

  Bursa Tarım Fuarı 2019

  Tüyap Tarım Fuarlarının gerek ziyaretçi sayısı gerekse metrekare bakımından en büyük halkalarından olan Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarları her yıl büyüyen ivmesi ile dikkat çekiyor. 2018 yılında 58 farklı ülkeden ve Türkiye’nin 80 ilinden gelen 261.458 kişi tarafından ziyaret edilerek sektördeki liderliğini bir kez daha gözler önüne seren Fuarlar, sektör ekonomisinin normalleştiğinin önemli bir göstergesi oldu.

  Hem sanayi hem de tarım kenti olan Bursa’da 7 ayrı salondan toplam 75 bin m2 alanda 17. kez kapılarını açmaya hazırlanan Fuarlar, 400’e yakun firma ve firma temsilciliğinin katılımında kıtalar arası köprüleri kurmaya devam ediyor. 300 binin üzerinde ziyaretçi hedefleyen fuarlar 7 iklim coğrafyasına hitap eden en temel özelliği ile dikkat çekmektedir.

  Bursa Hayvancılık Fuarı ile eş zamanlı organize edilen; tarım makinelerinden bitkisel üretim firmalarına, hayvancılık ekipmanlarından traktör modellerine, tohumdan tarım aletlerine kadar geniş ürün kapsamı ile dikkat çeken Fuar’da, 11 EKİM 2019 tarihleri arasında sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız..

  #

  YORUM YAZ