logo

Reklam Alanı
 • 17 Tem 2019 13:07 - Okunma Sayısı: 1.161 - Yorum Yaz (0)

  Mengen’den Dünyaya

  Mengen’den Dünyaya

  Mengen’den Dünyaya

   Mengen işadamlarının başarılı çalışmalarına  Necati REÇBER White Uniform markası ile devam ediyor.

  White Uniform 10 yılı aşkın sektör tecrübesi ile Horeca sektöründe üniforma imalatı yapmaktadır. Ulusal ve uluslararası alanda bir çok otel ve restorana çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Tamamen yerli sermaye ile üretim anlayışını sürdüren White Uniform ihracat hedeflerini gerçekleştirme yolunda ilerlemektedir. Yurt içinde aşçılık ve gastronomi eğitimi veren, ortaöğretim ve yükseköğretim kurumlarının bir çoğunun üniformalarını hazırlamaya artarak devam etmektedir. Şirket anlayışı gereği eğitime tam destek ve sosyal projelerde yer alma hedeflerini oldukça yüksek tutarak bugüne kadar bir çok projede yer almıştır.
  Ar-Ge çalışmalarını sürekli geliştirerek, yurt içi ve yurt dışı fuar takibi yaparak, yerli ve yabancı şeflerin önerileri doğrultusunda müşterilerine en iyiyi sunmayı amaç edinmiştir. Üniforma alanında yenilikçi bakış açısı ile gastronomi trendlerinin takibini misyon edinmiştir.
  Gelişen Türkiye gastronomisine hizmet vermekten büyük gurur ve onur duyan White Uniform yerel kalkınmanın gücüne inanarak çalışmalarına devam etmektedir.

  #

  YORUM YAZ