logo

Reklam Alanı
 • 11 Tem 2018 20:31 - Okunma Sayısı: 349 - Yorum Yaz (0)

  Mengenli Aşçılar Yine Klaslarını Konuşturuyor

  Mengenli Aşçılar Yine Klaslarını Konuşturuyor

  Mengenli aşçılar yine klaslarını konuşturuyor

  Türkiye’nin turizm cenneti Antalya ilinin Manavgat ilçesi Side bölgesinde hizmet veren beş yıldızlı oteli Narcıa Resort side otelin Mengenli aşçı başı Mehmet Kabadayı ve 50 kişilik ekibi her gün her öğün 1000 kişiye çıkardıkları birbirinden leziz Osmanlı yemekleri ve çeşitleriyle müşterilerini büyülemeye başarmış.

  Mengenli aşçılar yine klaslarını konuşturuyor

  Okullu değil alaylı bir ustabaşı olan kabadayı tam 10 yaşından bu yana mutfak sektörü sanatı içinde, Mengen’in elinden lezzet akan eski aşçı başlarından öğrendiklerini hem müşterilere yansıtırken öte taraftan da genç aşçıların yetişmesinde önderlik yapıyor.

  Manavgat ilçesinin köklü ailelerinde Biri olan otelin genç patronu Emrah Kahveci Amerika’da aldığı turizm sektörü konulu eğitimin almış. Mütevazi ve müşteriyle yakından ilgilenerek çözüm bulmaya çalışan kişiliği ile taktir toplamış.

  Otele bir gelen müşteri ileriki yıllarda da mutlak gelmek istiyor Çünkü hizmet ve fiyat yönleriyle her kesime hitap edebiliyor.

  Otel Emrah Kahraman yönetiminde Otel Genel müdürü Musa KALDI, Ön Büro Müdürü Deneyimli Turizmci Sebahat BİLGE, Aşçıbaşı Mehmet Kabadayı ve yardımcısı Ramazan ÖZDUMAN ila 60 kişilik garson grubunun başı restoran müdürü Ali YATAĞAN ve yardımcısı Seyit ALTPARKMAK tan oluşan Kadro tam uyumu sağlamış görülüyor çünkü otel sezon boyunca hep dolu yer bulabilmek zor.

  Mengen.gen.tr ve Sonsöz Gazetesi ve Eldeberan Turizm şirketi olarak ülkemizi Başta Almanya, Rusya olmak üzere tüm Avrupa ve orta Asya’daki başarıları tanıttıkları için teşekkürlerimizi sunuyor ve başarılar diliyoruz

  Sonsöz

  #

  YORUM YAZ