logo

Reklam Alanı
 • 01 Ara 2018 20:41 - Okunma Sayısı: 542 - Yorum Yaz (0)

  Mustafa Nuri Gürsoy Stüdyomuzu Ziyaret Etti.

  Mustafa Nuri Gürsoy Stüdyomuzu Ziyaret Etti.

   Mustafa Nuri Gürsoy Stüdyomuzu Ziyaret Etti

  Muallim Mektebi Mezunu, öğretmenlerimizin  öğretmeni rahmetli Şaban Gürsoy’un oğlu,

  Emekli öğretmen, 1984-1994 yıllarında Mengen Belediye Başkanlığı yapan  Erhan Gürsoy’un kardeşi

  Ak Parti Mengen İl Genel Meclisi Üyesi Aday Adayı Mengen Lisesinden emekli Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Nuri Gürsoy stüdyomuzu ziyaret etti.

  Mengen Gen Tr gazetemizde uzun yıllar köşe yazarlığı yapan, sayısız şiir ve fotoğraflarını internet gazetemizde paylaşan Mengen  İl Genel Meclisi Aday Adayı Mustafa Nuri Gürsoy işyerimizi ziyaret ederek İGM aday adaylığına dair açıklamalarda bulundu.

  Emekli Öğretmen ve Ak Parti Mengen İl Genel Meclisi Üyesi Aday Adayı Mustafa Nuri Gürsoy;

  “Hüseyin Varlık  benim çok değer verdiğim çok önemli bir şahsiyet. Foto Varlık ise o çok daha başka değeri , gücü ve mesleğini icra noktasında sanatı konuşturan bir kimlik olarak görüyorum.  Fotoğraf sergisini ve yaptığı albümlerini bir defa daha görmekten ziyaret etmekten sonsuz mutlu oldum.

  2014 yılından bu yana  Ak Parti İl Başkanlığı İl Genel Sekreterliği yapıyorum. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde İGM aday adaylığımız için başvurumuzu yaptık. Mengen ilçemize hizmet vermek için hizmetin eri olmaya adayız. Bilgimizi, tecrübemizi, birikimimizi bu yolda kullanmaya talip olduk. Rabbim mahcup etmesin.

  Ziyaretler ve makamlar gelir ve geçer. Değerler ve kültürlerimiz baki kalır. Sayın Hüseyin Varlık’ın üzerimizde bıraktığı hoş sedadan bahsetmeden olmaz. Foto Varlık ise;  yıllar önce ne ise o. Konuşkan, pozitif ve hala daha enerji dolu. Bolu’da yazarlık, TV lerde yapımcı ve sunucu olmamız kendi yeteneğimiz kadar, Mengen Gen Tr ile başlayan yazarlık serüvenimizin katkısı da yüksektir.

  Bu itibarla Foto Varlık’ın şahsında; tüm yüreği güzel insanlara, fotoğraf severlere, Mengen aşıklarına, sanatseverlere, şehir ve köyde yaşayanlarımıza, muhtarlarımıza, hemşerilerime, hanımefendi ve beyefendilere, sıla hasreti çekenlere, aşçılarımıza, şeflerimize selam eder saygılarımı sunarım.” Dedi.

   

   

  #

  YORUM YAZ