logo

Reklam Alanı
 • 31 Oca 2019 7:55 - Okunma Sayısı: 467 - Yorum Yaz (0)

  (Arşiv)MVA 300 MENGEN CUMHURİYET KUPASINI KAZANDI-Mengen-

  (Arşiv)MVA 300 MENGEN CUMHURİYET KUPASINI KAZANDI-Mengen-

  MVA 300 MENGEN CUMHURİYET KUPASINI KAZANDI

  Mengen Kaymakamlığı’nca düzenlenen “Cumhuriyet Kupası” voleybol turnuvası Final maçıyla tamamlandı.

  30 Ekim 2018 de başlayıp 28 Kasım 2018 de sona eren turnuvaya  10 Takım katıldı. Takımlar  çekilen kura ile 5’erli 2 gruba ayrıldı. İlk tur grup maçları sonucu ilk 3’er takım üst tura yükseldi. 2. Tur grup maçları için yine 3’erli 2 grup yapılarak maçlar yapıldı ve bu turda gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar çapraz olarak eşleşti ve yarı final maçları yapıldı. Yarı final maçlarının galipleri FİNAL maçını, mağluplar ise 3.lük maçını oynadılar.

  3.lük maçını MENGEN GASTRONOMİ ile BİLHAN PANSİYON takımları oynadı ve rakibini 3-1 yenen MENGEN GASTRONOMİ turnuva 3. Oldu.

  Final maçını ise MVA300 ile ATATÜRK ORTAOKULU takımları oynadı ve rakibini 3-2 yenen MVA300 takımı turnuva ŞAMPİYONU oldu.

  Turnuvaya katılan 10 takım temsilcisine Kaymakamlıkça Katılım Belgesi , Yardımcı hakemlik ve köşe hakemliği yapan Ersin ÖNAL,Muhammet ÇAVUŞ, Caner TOKER, Okan ARSLANDENİZ, Durmuş KOCAKAŞ ve Okan GÜRER’e teşekkür belgesi verildi. Başhakemlik yapan Süha YAMAN, Engin ERBİL, Sefa ÇIRAY ve Masa Hakemi Metin ERÖZ’e plaket verildi.

  Turnuvada ; En iyi Smaçör Burak KESKİN, En İyi Servis atan Büşra AYKAN, En İyi Libero Mustafa ALIN ve En İyi Pasör Ali ŞAHİN seçildi.

  Turnuvanın En Centilmen Takımı ; MENGEN GASTRONOMİ takımı seçildi.

  Final maçları sonucu ; 3. olan MENGEN GASTRONOMİ takımına kupasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih CELEPCİ , 2. olan ATATÜRK ORTAOKULU takımına kupasını Belediye Başkanı Turhan BULUT ve Şampiyon olan MVA300 takımına kupasını Mengen Kaymakamı Hasan GÜNAYDIN verdiler.

  Tertip Komitesi Mengenli sporseverlere teşekkür etti

  Turnuvaya katılan takımlar ve seyirciler bu tür etkinliklerden memmuniyetlerini belirterek turnuvanın devamını beklediklerini söylediler. Turnuva boyunca herhangi bir sorun olmaması ve maçların Centilmence geçmesinden dolayı Tertip Komitesi Mengenli sporseverlere teşekkür etti.

  #

  YORUM YAZ