logo

Reklam Alanı
 • 22 Şub 2020 16:15 - Okunma Sayısı: 310 - Yorum Yaz (0)

  O ilçeye yeni sanayi kuruluşu yolda

  O ilçeye yeni sanayi kuruluşu yolda

  O ilçeye yeni sanayi kuruluşu yolda

  2020-02-22 11:00:18

  300 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLAMASI BEKLENİYOR

  Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe, yaptığı açıklamada ilçeye yeni kurulacak olan sanayi tesisi ile 300 kişiye istihdam sağlanacağı duyuruldu.

  Haber: Erol Değirmenci

  Bolu’nun Dörtdivan ilçesinde yeni kurulacak sanayi tesisi müjdesiyle geldi. Yaklaşık 100 bin metrekarelik bir alana kurulması beklenen tesisin, aynı zamanda 300 kişiye kadar da istihdam sağlanacağı tahmin ediliyor.

  Konu hakkında sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe, “Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarından ve sektörünün liderleri arasında yer alan bir kurum ilçemizde 200 kişinin istihdam sağlayacağı ve katma değer yatırımlar ile birlikte bu sayının 300 kişiye çıkacağı önemli bir üretim tesisi kurmayı planlamaktadır.

  100.000 m2 bir alana kurulması planlanan üretim tesisinin şüphesiz ki ilçemizin sosyo-ekonomik kalkınmasına çok ciddi katkıları olacağı gibi geçmişteki hatalardan ders çıkararak böylesine fırsatları artık kaçırmayıp kapımıza gelen bu yatırım fırsatını Dörtdivan öznesinde hep birlikte buluşarak değerlendirmek durumundayız.

  Bu anlamda özellikle tapu kaydı Dülger Köyü olan vatandaşlarımızın tarlaları yatırımcı tarafından rayiç bedelinin çok çok üzerinde satın alınacaktır. Dülger Köyü tapu kaydı olan vatandaşlarımızdan memleketimizin refahını ve iktisadi kalkınmasını çok olumlu etkileyecek böyle bir konuda sorumlu ve hassas davranmalarını, bu hayırlı ve bereketli çalışmaya katkı sunmalarını bekliyoruz. Bu kapsamda arazilerini değerlendirmek isteyen vatandaşlarımızın Belediyemiz ile iletişime geçmeleri önemle rica olunur.

  Dülger Köyü tapu kaydı olmayıp tek parça 10.000 m2 üzerinde arazisi olup satmayı düşünen vatandaşlarımızın da Belediyemiz ile iletişime geçmeleri rica olunur” ifadelerini kullandı.

  Bolu Express

  #

  YORUM YAZ