logo

Reklam Alanı
 • 12 Şub 2018 18:14 - Okunma Sayısı: 96 - Yorum Yaz (0)

  OSB – KTÜ TEKNOLOJİK İŞBİRLİĞİ

  OSB – KTÜ TEKNOLOJİK İŞBİRLİĞİ

  OSB – KTÜ TEKNOLOJİK İŞBİRLİĞİ

  Arsin Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulu Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ile teknolojik işbirliği yapacak.

  KTÜ Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Hüsem, Mühendislik Fakültesi Dekan yardımcısı Prof. Dr. Tevfik Küçükömeroğlu, Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ebru Çolak ve Makine Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Burhan Çuhadaroğlu, Arsin Organize Sanayi Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

  Sanayide teknolojik verimliliği artırmak amacıyla birlikte çalışmak için yararlı bir görüşme yaptıklarını söyleyen Arsin OSB Başkanı Erkut Çelebi, “Fabrikalarımızda üretimi artırmak, maliyeti düşürmek, yeniliklere açılmak için KTÜ Mühendislik Fakültesi heyetiyle görüşmeler yaptık. Çok olumlu geçti. Müteşebbis arkadaşlarımız bu destekten çok yararlanacaklar” dedi.

  KTÜ Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Hüsem, “Yüksek lisans öğrencilerimizi uygulamalı olarak sanayinin içinde görme imkanı bulacağız. Uzun soluklu bir çalışma olacak. Bu çalışma hem üniversiteden mezun olan gençlerinize hem de sanayimize katkı sağlayacak. Bilgiyi Sanayi ile birleştirip uygulayacağız.” diye konuştu.

  #

  YORUM YAZ