logo

Reklam Alanı
 • 20 Şub 2020 7:49 - Okunma Sayısı: 16.080 - Yorum Yaz (5)

  Reklam:Tomruk Çekme Vinci  Makinası ERDOĞAN TORNA

  Reklam:Tomruk Çekme Vinci  Makinası ERDOĞAN TORNA

  http://www.erceksan.com

  Tomruk Çekme Vinci Makinesi -MENGEN-

  Tomruk çekme makinesi traktörün arkasına montaj edilerek traktörlerin giremeyeceği yerlerde tomrukları kolaylıkla çıkarmanızı sağlar.

  Daha çok orman köylülerinin kullandığı makine iş yükünü büyük oranda azaltmaktadır.

  Ormanda kesilmiş kuturlu (büyük çaplı) ağaçların bütün halde veya bölünmüş bir şekilde her türlü zorlu koşullara uygun olarak üretilmiştir.

   

  Türkiye çapında Mengen üretimi tomruk çekme vinci makinası olarak anılan makine, bölgelere göre başka isimlerle de anılmaktadır.

  Kullanım alanları ve amaçları; “Orman köylüsünün iş yükünü azaltmak. Ormanda kesilmiş kuturlu ağaçların bütün halde veya ebatlanmış şekilde ormanın dik ve eğimli arazilerinden düz araziye ve ormanın ulaşım yollarına taşımaktadır.”

  Güvenilir üretim tesisimiz ve belgelerimizin fotoğraflarını reklam detaylarımızda bulabilirsiniz.

  Ürünlerimiz orjinal, sertifikalı ve marka tescillidir. ISO 9001-2008 belgeleri ile uluslararası standartlarda üretilmiştir. Ürünümüzün orjinal üretimi tarafımızdan yapılmaktadır.

  Ürünlerimizi yerinde görebilir, internet sitemizi inceleyebilir, iletişim adresimizden veya WhatsApp üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

  Fırat ERDOĞAN
  Makina Mühendisi + 90 534 736 32 49
  Mengen Küçük Sanayi Sitesi Beşler Mh. A Blok No :5 Mengen / Bolu / TÜRKİYE Tel:+903743561087 • Faks +903743561087* www.erceksan.com

  ERÇEKSAN
  ERDOĞAN TORNA

   

  #

  YORUM YAZ

  #

  Reklam:Tomruk Çekme Vinci  Makinası ERDOĞAN TORNA” Yazısı için Yorumlar

  1. metin peker dedi ki:

   selamlar, siteye girip birseyler group okumak istiyoruz ama, bir unuttugunuz birseyler var,,resimlerin altina bilgisinide yazin,ki insanlar anlasin,

  2. behçet eren dedi ki:

   Kolay gelsin.
   Hidro motor tahrikli mi?
   Kaç mm halat ? kaç mt.?

  3. MUSTAFA GÜREL dedi ki:

   selamünaleyküm Arif bey abiciğim Öncelikle işlerinizde üstün başarılar diliyorum. imalat hanenin resimlerini koymuşsunuz her şey çok güzel Bu ülkemizin sizler gibi üretken kıymetli şahsiyetlere ihtiyacı var fakat atölye duvarlarına bir badana boya yaptırsanız ortam pırıl pırıl olsa daha güzel olurdu diye düşündüm çünkü sizler kalbi temiz üretken hizmet erbabı değerlerimizsiiniz çalışma ortamının temiz olması çalışmalarınıza şevk katacaktır Amacım sizleri eleştirmek değildir. acizane fikrimi arz ettim .. Allah yar ve yardımcınız olsun

   • erçeksan makina dedi ki:

    mustafa bey yorumunuz için teşekkür ederim fotoraflarımız eski fotoraf olup suan yeni atölyeleriz ile hizmetimizi en güzel şekilde devam etmekteyiz sizleride geldiğinizde bekler ağırlamaktan zevk duyarız .