logo

Reklam Alanı
 • 04 Haz 2015 21:16 - Okunma Sayısı: 474 - Yorum Yaz (1)

  Seben Derneği Proje Kolunun Başarısı

  Seben Derneği Proje Kolunun Başarısı

  Seben Derneği Başkanı Selami Eryılmaz, Derneğin çalışmaları ve hedefleri hakkında bir açıklama yaptı. Açıklamasında, derneğin kuruluşundan çok az bir süre geçmesine rağmen bin 500 resmi üyeye ulaştığını, bu üyelerin kaynaşması adına da çok sayıda etkinlik planlandığını bildirdi.

  Dernek yapılanmasının hızlı bir şekilde devam ettiğini ifade eden Eryılmaz, “Bunun yanında oluşturduğu organlarla faaliyetlerde yapmaktadır. Doğa sporları kolu “Çetin Eser” başkanlığında 1. faaliyetini başarılı bir organizasyonla tamamlamıştır.  Bu yıl içerisinde 5 faaliyet daha planlanmaktadır. Doğa Sporları Kolu yıllık 12 faaliyet planlamasını yaparak bu konuda bir ilke de imza atmayı hedeflemektedir” dedi.

  Eryılmaz, Derneğin Proje Kolunun birden fazla proje hazırlayarak ilgili yerler teslim ettiğini de sözlerine ekleyerek, “Proje kolumuzun hazırlamış olduğu projelerden ilki kabul edilmiş ve 13-14 Haziranda uygulaması gerçekleştirilecektir. “Burcu Şimşek” başkanlığındaki proje kolumuzun başarılarının artarak devam edeceği inancındayız. Proje kolumuz Seben firmalarına ve Seben’li girişimcilere bedelsiz proje hazırlama ve süreçlerini takip etme konusunda desteğe hazırdır. Bu amaçla Mustafa Ünalan kardeşimizle irtibata geçebilirsiniz (Tel : 0.505.751 17 55)” ifadesini kullandı.

  Diğer taraftan Kadın Kolları başkanı Emine Özdoğan’ın da yıl içerisinde birden fazla faaliyet planladığını anlatan Eryılmaz, “Bunlardan ilkini 13 haziran akşamı Seben de “Sazımız Sözümüzle Konser, Sunum ve Söyleşimizle Kanser” adlı faaliyetimizi gerçekleştireceklerdir.

  ” Ne Sen Ne Ben Önce SEBEN” şiarı ile çalışmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu

  Zafer GÖDER

  #

  YORUM YAZ

  #

  Seben Derneği Proje Kolunun Başarısı” Yazısı için Yorumlar

  1. Ne diyelim, darısı İstanbu’ldaki mengen’ lilerin başına.’