logo

Reklam Alanı
 • 04 Eyl 2018 23:29 - Okunma Sayısı: 234 - Yorum Yaz (0)

  stres kampı

  stres kampı

  stres kampı

  Dünya Değişim Akademisi Eylül ayında Abant’ta herkesi farkındalıkla değişmeye davet ediyor.

   

  Uluslararası Farkındalık Festivali’nde Dünya Değişim Akademisi bir organizasyon hazırlıyor. Herkes değişimin ritmine katılabilir, doğanın kalbinde, kendine doğru harika keşiflerle dolu bir değişim  yolculuğa çıkabilecek

  Festival Abant gölü kıyısında,  oksijen dolu çam ormanlarının kokusunun içinde bir otelde gerçekleşecek. Katılımcılar sekiz farklı çalışmanın yapılacağı etkinlikte tatil, doğa, spor ve sağlıklı yemeklerle değişimin tadını çıkarabilecekler.

  Değişim programında; Özgüven, Yaratıcılık, İçsel Güç ve Saf Sevginin geliştirilmesine yönelik 4 özel çalışma var. Ayrıca Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Yenme, Depresyondan Özgürleşme üzerine etkili çalışmalar ve İnteraktif Söyleşi – Tüm Sorulara Cevaplarla değişim, dönüşüm ve gelişim hedeflerinize ulaşacaksınız. Eğlenceli dans gösterileri de programda yer almakta.

  Türkiye’nin doğa harikalarından Abant Gölü kıyısında, stres ve gerilimden uzaklaşarak rahatlamak, değişim hayallerini gerçekleştirmek ve yaşama yepyeni gözlerle bakmak için hazırlanan etkinlikte, hem tatil hem de stresten arınma gerçekleşecek.

  Takip Gazetesi

  #

  YORUM YAZ